Regióny Nitra Top

STRAŠNÁ SMRŤ Zabil ho vlastný KAMIÓN! Desivé DETAILY a zúfalé slová manželky: TOTO si nezaslúžil, vnúčika už NEUVIDÍ

Ilustračné foto. Zdroj: FB/Polícia SR

ZBEHY – Nehoda, ktorá sa o polnoci zo stredy (13.12.) na štvrtok (14.12.) stala u susedov, je naozaj veľkou tragédiou pre rodinu. Vodiča, ktorý pochádzal zo Slovenska, pritlačil vlastný kamión. Dlhoočakávaného vnúčika už viac Jankin manžel neuvidí. Manželka sa o incidente dozvedela z internetu.

Nehoda s tragickým koncom sa stala v stredu 13. decembra 2023 v obci Rozvadov okolo polnoci blízko štátnych hraníc. Kamión zaparkoval blízko štátnych hraníc na diaľnici D5 v smere na Prahu. Vodiča pritlačil vlastný kamión a incident neprežil.

“Muž chcel popredu zaparkovať nákladné vozidlo medzi dvoma stojacimi kamiónmi. Vystúpil a išiel požiadať vodiča napravo stojaceho vozidla, aby mu vytvoril viac miesta. Keď sa vracal do svojho kamióna, tak sa jeho vozidlo rozbehlo a pritlačilo ho na náves kamióna, ktorý stál na ľavej strane,” povedala hovorkyňa tachovskej polície Iva Vršecká, ako uviedol portál CNN Prima News.

Manželka veľmi smúti

Hoci sa nehoda stala za našimi hranicami, kamión šoféroval Jankin manžel. Podľa jej slov bol jej muž veľmi dobrý vodič. Hoci mal počas 36 rokov, čo jazdil nejaké ťukance, nikdy nemal nehodu. “Jazdil bez nehôd 36 rokov. Ťukance boli, samozrejme, ako u každého. Ale nič vážne. Nikomu neublížil,” napísala smutne.

O celom incidente sa dokonca dozvedela len z internetu. Uvádza, že jej manžel zomrel, keď sa snažil zachrániť kamión. “Zle sa mi o tom všetkom číta na Internete. My, jeho najbližší – manželka a deti, nemáme žiadne informácie. Nech je toto varovaním, nech ostatní nezachraňujú hlúpe auto, ale vlastný život,” uvádza, ako reakciu na to, čo sa dozvedela o priebehu nehody.

Bolesť rodiny takto pred Vianocami je naozaj veľmi veľká. “Zbytočná toto bola smrť môjho životného partnera, otca, manžela a v marci dedka. V marci bude mať vysnívaného vnuka. Nik za toto nemôže, čo sa stalo. Ďakujeme polícii SR. Ďakujem polícii CZ za pomoc,” napísala manželka Janka.