Regióny Nitra Domáce Top

AKTUÁLNE Mladučká NINKA už rodinu NEOBJÍME! Zomrela na CESTE SMRTI, desivé DETAILY nešťastia: V šoku sú spolužiaci aj blízki

Tragická nehoda v Jelenci. Zdroj: Polícia Slovenskej republiky

JELENEC – Tragická nehoda sa stala dnes ráno (28.11.) pri obci Jelenec. Mladé dievčatá mali namierené do školy, ale už sa do nej nestihli dostať. Vodička vozidla Volkswagen Golf pravdepodobne dostala šmyk a narazila do stromu. Pri nehode zomrela len 18-ročná Ninka.

Nehoda s tragickým koncom sa stala dnes ráno  na ceste I/65 v katastri obce Jelenec. “18-ročná vodička vozidla Volkswagen Golf pravdepodobne dostala šmyk a narazila do stromu. Náraz ju následne odrazil naspäť na cestu, kde do auta narazilo vozidlo Seat Alhambra,” uviedla polícia Slovenskej republiky.

Tragická nehoda v Jelenci. Zdroj: Polícia Slovenskej republiky

Tri mladé dievčatá mali namierené do školy a pravdepodobne dostali šmyk na mokrej vozovke. “Dievčatá išli do školy. Veľká tragédia. Moje deti majú vodičáky od 18 rokov, ja od 17. Viedli sme už rôzne autá. Veľké, malé, športové aj dodávky. Nie raz som sa tu dostala do šmyku. Je umenie a aj šťastie to ukočírovať a zachovať chladnú hlavu. Mne zatiaľ šťastena priala a anjel strážny dával dobrý pozor,” uvádza Dominika.

Ninka však na túto nešťastnú cestu doplatila životom. “Pri dopravnej nehode, žiaľ, spolujazdkyňa z VW Golf utrpela zranenia nezlučiteľné so životom a ďalšie dve sa zranili,” informuje polícia

Tragická nehoda v Jelenci. Zdroj: Polícia Slovenskej republiky

Ninka sa už domov nevráti

Ninka, ktorá sedela na strane spolujazdca, sa už do školy nedostala. Tragicky zomrela na ceste smrti. “Znova sa nám pripomenula cesta smrti,” vyjadril sa k nešťastiu Karol. “Neviem, či je to pravda, ale že za komunistov bol ten úsek medzi Nitrou a Jelencom najviac nebezpečný, čo sa týka nehôd na Slovensku! Išiel som tade niekoľkokrát na aute a tá cesta je nevyspytateľná,” podelil sa so svojou skúsenosťou Daniel.

Tragická nehoda v Jelenci. Zdroj: Polícia Slovenskej republiky

Mladá študentka Ninka bude nesmierne chýbať jej blízkym. “Ninka moja, ľúbim ťa najviac na svete. Ani nevieš, ako mi chýbaš a budeš. Milujem ťa moja,” píše zronená Diana.

Tragédia, ktorá sa študentke stala zasiahla mnohých. “Dnes ráno ma zasiahla smutná správa ohľadne dopravnej nehody, pri ktorej zomrela žiačka našej strednej zdravotníckej školy v Nitre a ďalšie žiačky sú ťažko zranené. Vyjadrujem hlbokú úprimnú sústrasť celej rodine, spolužiakom, priateľom a modlím sa za uzdravenie zranených žiačok,” napísal na sociálnej sieti poslanec Národnej rady SR a predseda Nitrianskeho samosprávneho kraja – Branislav Becík.