Regióny Nitra Top

ZÁHADNÁ TRAGÉDIA V zdemolovanom aute ZOMRELA obľúbená UČITEĽKA! Čo sa stalo? Desivé DETAILY nešťastia

Pri nehode tragicky zomrela učiteľka. Zdroj: FB/Polícia SR - Nitriansky kraj, úprava zregionu.sk

ŠAĽA – Nehoda s tragickým koncom sa udiala v Šali. Na večnosť sa pri nej pobrala bývalá učiteľka v materskej škôlke Ibolya Füzéková. Záchranári jej už nedokázali pomôcť. Smútia za ňou nielen deti, ale aj rodičia.

Tragická dopravná nehoda sa stala v stredu 11. októbra 2023 v obci Šaľa. “Z doposiaľ presne nezistených príčin 73-ročná vodička vozidla Mini Cooper na rovnom úseku zišla s vozidlom z cesty a následne sa auto prevrátilo na strechu,” zverejnila podrobnosti polícia.

Pri nehode tragicky zomrela učiteľka. Zdroj: FB/Polícia SR – Nitriansky kraj

Attila bol na mieste nešťastia medzi prvými a žene privolal záchranku. “Škoda, že lekári, čo som zavolal, nemohli viac pomôcť,” smutne konštatuje. Vodička podľa polície zraneniam v nemocnici podľahla.

Timea pani Ibolyu v ten deň stretla dokonca pred nemocnicou. “Táto pani včera vedľa mňa parkovala v Šali pred nemocnicou. Videla som ju, keď nastupovala do auta. Nevyzerala úplne v poriadku,” zverejnila svoje obavy. Polícia prípad už vyšetruje “Okolnosti, miera zavinenia a presná príčina tejto tragédie sú predmetom vyšetrovania dopravnej polície v Šali,” dopĺňajú muži zákona.

Pri nehode tragicky zahynula obľúbená učiteľka v materskej škôlke. Pani učiteľku Ibolyu Füzékovú deti prezývali teta Ibi. Maté jej nečakaný odchod veľmi zasiahol: “Vyjadrujeme úprimnú sústrasť celej rodine. Moja milá teta zo škôlky, odpočívaj v pokoji. Nikdy nezabudneme.” Ani Gabriela sa neubránila slzám: “Ibiiii, budeš nám chýbať! Veľmi!”