Regióny Nitra Nové Zámky Top

Tvrdá rana pre Nové Zámky: Zomrel len 39-ročný talentovaný športovec

Ilustračná foto: ZDROJ: zoznam.sk

NOVÉ ZÁMKY – Hráčov futsalovej ligy v Nových Zámkoch zasiahla tvrdá rana. Vo veku len 39 rokov ich totiž navždy opustil významný bývalý spoluhráč a talentovaný brankár Patrik Nagy. Hráči mu chcú prichystať dôstojnú rozlúčku.

 

Nové Zámky zasiahla pred pár dňami obzvlášť smutná správa. “Najsmutnejšia správa nás zastihla v stredu ráno, keď nás navždy opustil vo veku 39 rokov náš bývalý sloluhrač, skvelý brankár, otec, manžel, syn, skvelý človek a kamarát Patrik Paťko Nagy,” poznamenali jeho spoluhráči z MŠK Futsal Nové Zámky.

Správa o úmrtí talentovaného športovca zasiahla najmä jeho blízkych. “Pane Bože. Tak moc mi to je ľúto,” poznamenala Ingrid. Mnohí jeho priatelia nemôžu uveriť tomu, že ich už navždy opustil. “Čože? Paťo? To snáď nieje pravda,” s obrovským smútkom poznamenala Michaela. Strata kamaráta zasiahla aj Ivana: “Nemôžem uveriť. Úprimnú sústrasť celej rodine. Paťko odpočívaj v pokoji.”

Patrik Nagy zomrel v stredu 3. 8. 2022 vo veku 39 rokov. Smútočná rozlúčka sa uskutoční 8. 8. 2022 o 15:00 hodine v obradnej sále Krematória Molnár s.r.o. v Nových Zámkoch.

Zomrel len 39-ročný talentovaný športovec
Zomrel len 39-ročný talentovaný športovec. (Zdroj: Facebook/Okresná futsalová liga Nové Zámky)

Rozlúčiť sa s Patrikom rozhodli aj jeho futsaloví spoluhráči, “Navrhujeme a pozývame zástupcov jednotlivých klubov OFL, Tupperware, Mayerson, FK Čechy atď. kde Paťo pôsobil, aby si na poslednú rozlúčku obliekli dresy klubov a tak sme mu na poslednej ceste vzdali hold ako kamarátovi, brankárovi, hráčovi a fanúšikovi,” informovali o tom hráči okresnej futsalovej ligy v Nových Zámkoch.