Polícia žiada o pomoc. Hľadajú sa dvaja nezvestní muži, jeden z nich ušiel z psychiatrickej liečebne

ŠAĽA – Polícia v Šali žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnom 39-ročnom mužovi z obce Hontianske Moravce – Opatové Moravce. Anton bol naposledy videný 3.augusta 2022 na adrese trvalého pobytu.
Ako informuje polícia nezvestný je asi 170 cm vysoký, strednej postavy. Má zelenomodré oči a hnedé vlasy, pričom vpredu má plešinu.
„Akékoľvek informácie k pohybu, alebo pobytu nezvestného muža je možné podať polícii na t. č. 158, prípadne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, alebo do súkromnej správy na FB stránke Polícia SR – Nitriansky kraj,“ dodáva polícia.

Polícia pátra po nezvestnom 26-ročnom Karolovi Košukovi. ZDROJ: fb Polícia SR

Polícia pátra aj po nezvestnom 26–ročnom Karolovi Košukovi, bytom v bratislavskom Ružinove, ktorý 14. augusta popoludní odišiel svojvoľne z Psychiatrickej nemocnice Philippa Pinela v Pezinku. Miesto jeho pobytu ani pohybu nie je známe. Informoval bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.  „Muž je vysoký 170 centimetrov, strednej postavy. Má krátky zostrih vlasov, hnedé oči a na ľavom líci ma vytetované písmeno „K“. Poznávacím znamenám sú aj početné tetovania na oboch predlaktiach, na prstoch a hánkach. Polícia sa v tejto súvislosti obracia na verejnosť so žiadosťou o spoluprácu. Akékoľvek informácie, ktoré by mohli viesť k vypátraniu nezvestnej osoby, je možné oznámiť na telefónne číslo 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne súkromnou správou na profile polície na sociálnej sieti,“ informuje polícia.

Viac o téme: Hontianske Moravce, Karol Košuk, nezvestný, pátranie, Pinelová nemocnica, polícia, psychiatria, Šaľa, útek, žiadosť o pomoc

Súvisiace články