Krimi Regióny Nitra Top

OBROVSKÉ NEŠŤASTIE Žena spadla pod KAMIÓN! Vodič ju vliekol, utrpela ťažké ZRANENIA: Mrazivé SVEDECTVO

Ilustračné foto. ZDROJ: TASR

VRÁBLE – Desivá nehoda sa stala včera vo Vrábľoch. Dôchodkyňa nešťastnou náhodou  spadla na cestu rovno pod kolesá kamióna. Vodič si nemal šancu dôchodcov všimnúť, keďže sa práve s autom rozbiehal.

Ako informuje portál noviny.sk, manželský pár doviezol na parkovisko ich syn. Keď  vystúpili z auta, žena spadla na cestu rovno pod kamión, ktorý sa práve rozbiehal. Vodič nemal žiadnu šancu ženu zbadať.

“Pani vystupovala z auta a spadla, keď vystupovala aj s tým pánom,” hovorí svedkyňa. Vodič netušil, čo sa udialo a s autom sa pohol. “Ako pani spadla, vodič ju prešiel a šúchal ju asi meter po zemi,” dodáva svedkyňa.

Aj s manželom skončili v nemocnici

Vodič sa spamätal, až keď mu syn dôchodcov búchal na okno, že mu zrazil mamu.  Zranenú pani a jej manžela ratovali hasiči a aj záchranári. Vodič nákladného auta bol v šoku. “Chodkyňa mala poranenie predkolenia. Bolo treba zastaviť krvácanie tlakovým obväzom,” hovorí veliteľ zásahu Martin Kratka.

Okolnosti nehody sú v štádiu vyšetrovania. “83-ročná žena a 91-ročný muž boli prevezení do nemocnice na ošetrenie, žena utrpela ťažké zranenie nohy. 55-ročný vodič sa podrobil dychovej skúške s negatívnym výsledkom,” uviedla hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru Nitra Jana Šinková.