Regióny Nitra Top

OBROVSKÁ TRAGÉDIA Zomrel MLADÝ futbalista! Zdrvujúce SLOVÁ partnerky: OKAMIH, keď ho našla, na TOTO nikdy NEZABUDNE

Zomrel mladý futbalista. Zdroj: My Nitra

ČIFÁRE – Tragická správa počas víkendu zasiahla futbalovú verejnosť. Do nebeskej bránky už navždy bude kopať mladý futbalista Ondrej Chren. Dojemné slová jeho priateľky, ktorá ho naposledy objala, trhajú srdce.

Šokujúca správa zasiahla futbalovú verejnosť. Vo veku len 30 rokov sa na večnosť v sobotu 14. októbra 2023 pobral Ondrej Chren.

Ondrej miloval futbal a venoval sa mu celým srdcom aj dušou. Najprv bol obrancom za rodné Čifáre a osem sezón hral v Hornom Ohaji aj ako kapitán, uviedol portál My Nitra. V Čifároch si jeho smrť uctili pred nedeľným zápasom minútou ticha.

Smrť Ondreja zasiahla nesmierne jeho najbližších. Jeho staršia sestra Zuzana sa vyrovnáva so svojimi skľúčenými pocitami. “Náš Ondrík. Môj malý braček. Odišiel si príliš skoro. A spolu s tebou odišiel aj kus z nás. Už nič nebude ako predtým a ja neviem, čo tu budeme bez teba robiť. Strašne veľa pre nás všetkých znamenáš. Bol si tým najlepším bratom, synom, vnukom, švagrom, priateľom a kamarátom, akého sme si mohli želať. Bol si pre nás obrovským darom. Stále sa pýtam prečo, prečo ty? Stále čakám, že sa o chvíľu objavíš a povieš, že to bol len zlý sen. Veľmi ťa všetci ľúbime a navždy aj budeme,” žiali za brata.

Jeho smrť nesmierne ťažko prežíva aj jeho partnerka Barbora. Ondrej bol zmyslom jej života a svoje posledné slová na rozlúčku začína vetou: “Večer v piatok 13. som si naposledy ľahla do milujúceho objatia niekoho, kto sa zjavil v mojom živote vo chvíli, kedy som bola na úplnom dne.” Jej život naplnil pochopením a láskou. Bol pre ňu anjelom, ako sama píše. “Netušila som, akú trpkú a neznesiteľnú dohru budú mať moje slová,” žiali nad stratou nielen milovaného partnera, ale aj náhradného otca pre jej dcérku.

Na ráno, kedy Ondrej navždy odišiel, do konca svojho života nezabudne. “Precitnem sa, že niečo nie je tak ako vždy. Nenahmatám vedľa seba osobu, s ktorou rátam, že tu už bude po mojom boku vždy. Píšem mu zo srandy správu, kde je, pretože som si viac ako istá, že vstal skôr a nechcel ma zobudiť. Bez odpovede. Odpovede, ktorú už nedostanem nikdy,” opisuje svoje pocity. “Rovnako ako nikdy nezabudnem na to, ako mi objatie jeho nevládneho tela roztrhalo srdce na trilión kusov. Kričala a prosila som ho, nech sa zobudí. Márne. Všetko je navždy preč a už nikdy to nebude môj skutočný život,” vyjadruje tragické pocity, ktoré prežívala z posledného objatia, ktoré dala Ondrejovi.

Rodina, známi a priatelia sa s týmto výnimočným človekom a zanieteným futbalistom rozlúčia v stredu 18. októbra 2023 v kostole v Čifároch.