Regióny Nitra Top

OBROVSKÁ TRAGÉDIA Zdravotná SESTRIČKA Timea zahynula cestou Z PRÁCE! Čelne do nej vrazil druhý vodič: Mrazivé VÝPOVEDE svedkov

Timea zahynula pri tragickej nehode. Zdroj: FB/Polícia SR - Nitriansky kraj

BÚČ – Nehoda s tragickým koncom sa stala v piatok (23.2.) neďaleko Komárna. Pri zrážke dvoch áut zahynula zdravotná sestra Timea. Domov z práce k svojím najbližších sa už nevrátila.

K tragickej dopravnej nehode došlo v piatok v poobedňajších hodinách. “Záchranné zložky boli v čase o 15:52 hod. vyslané k dopravnej nehode, ktorá sa stala za obcou Moča smerom na obec Búč v komárňanskom okrese,” uvádza nitrianska krajská polícia.

Nehodu spôsobil 34-ročný vodič vozidla BMW. “Vodič jazdil v smere od obce Búč na obec Moča, kde pri obchádzaní cyklistu dostal pravdepodobne šmyk a prešiel do protismeru následkom čoho došlo k zrážke s protiidúcim vozidlom Hyundai, ktoré po náraze zišlo mimo vozovku,” upresňuje okolnosti nehody polícia.

Timea zahynula pri tragickej nehode. Zdroj: Polícia SR – Nitriansky kraj

Timea sa už domov nevráti

Pri nehode tragicky zomrela len 34-ročná zdravotná sestra Timea. “Vodička vozidla Huyndai, žiaľ utrpela zranenia nezlučiteľné so životom,” uviedla polícia. Timea zahynula, keď sa vracala domov z práce, spresnila TV JOJ.

Jej nečakaný odchod na večný odpočinok zarmútil mnohých. “Timi, budeš nám chýbať. Mne aj našej dcére,” lúči sa s ňou poslednýkrát Dušan. S láskou si na ňu zaspomínal aj István: “Odpočívaj v pokoji Timi, určite si odišla do tanečného neba.” Timea sa tancu venovala počas detstva. Bola súčasťou tanečného klubu Fortuna Gbelce.

Timea zahynula pri tragickej nehode. Zdroj: Polícia SR – Nitriansky kraj

Mladú ženu ratovali okoloidúci

Mladej žene sa snažili zachrániť život okoloidúci ešte pred príchodom záchranných zložiek. “Bohužiaľ, boli sme tam, snažili sme sa pomôcť až do konca, ale nedalo sa. Bolo to hrozné. Mladá krásna slečna,” píše svedkyňa nehody, ktorá podávala mladej dievčine prvú pomoc. “Zastavili sme medzi prvými, boli sme pri tom. Otvorená rovná cesta. Stalo sa to za sucha a denného svetla,” upresňuje ďalší svedok nehody.

Okolnosti, miera zavinenia a presná príčina nehody sú predmetom vyšetrovania polície.