Nitra Domáce Top

OBROVSKÁ STRATA Zomrel známy CHIRURG, ktorý zachránil mnohé životy! Smútia blízki aj mnohí pacienti

sviečka, úmrtie
Ilustračná foto. ZDROJ: zoznam.sk

ZLATÉ MORAVCE – Tragická správa zasiahla nielen zdravotníctvo, ale aj milovníkov športu. Na svoj posledný odpočinok sa pobral MUDr. Rastislav Řeháček. Smúti za ním nielen jeho rodina a priatelia, ale aj pacienti.

Smutná správa zasiahla obyvateľov Zlatých Moraviec. Na svoju poslednú púť sa vo veku 55 rokov pobral Rastislav Řeháček. Bol známym zlatomoraveckým chirurgom a pomohol mnohým ľuďom. Okrem toho aj so svojím bratom patrili k vášnivým rally pretekárom na autách.

S láskou na neho spomínajú mnohí. “Odpočívaj v pokoji, kamarát. Rodine vyjadrujeme úprimnú sústrasť. P.S.: Nikdy nezabudnem,” píše so smútkom v srdci Tibor. “Rasťo, bol si pri mne, keď som ako tvoja pacientka po tvojom zákroku operovania žlčníka cítila, že fakt pohladenie po čele, že neboj, moja. Moji kamoši si trošku pošpásovali, že som bola v raji a ty si bol pri mne. Som pri tebe ako tvoja niekdajšia pacientka. Vďaka a verím, že si v raji,” píše s láskou i bolesťou v srdci Vilma. “Rasťo, môj záchranca života. Odpočívaj v pokoji. Nech tvoja duša nájde pokoj. Môj obľúbený lekár a priateľ,” dodáva so žiaľom v srdci.