Regióny Nitra Nové Zámky Top

Najprv mu ZHOREL dom, potom prišiel o život pri TRAGICKEJ NEHODE: Rodiny sú zúfalé! Svojim blízkym nedokážu zaplatiť pohreb

Tragická nehoda pri Gbelciach. ZDROJ: FB/Polícia Slovenskej republiky

GBELCE – Rodiny v okamihu prišli o svojich milovaných. Pri tragickej dopravnej nehode pri obci Gbelce vyhasol život 23-ročného Briana a 61-ročného Paľa. Staršieho muža život skúšal aj pred nehodou. Pred nedávnom mu vyhorel dom, pri ktorom mu Brian zachraňoval život. O pár dní nato obaja zomreli pri nešťastnej tragédii. 

 

Obrovská tragédia, pri ktorej vyhasli životy dvoch ľudí, sa stala vo štvrtok 16.2. 2023 na ceste pri obci Gbelce. Z doposiaľ nezistených príčin 23-ročný vodič Citroenu C5 pri predchádzaní pravotočivej zákruty zišiel z cesty vľavo do priekopy. Auto po páde do priekopy narazilo do stromu a prevrátilo sa na strechu.

Tragická nehoda pri Gbelciach. ZDROJ: FB/Polícia Slovenskej republiky

“Auto zostalo prevrátené na streche a v ňom ostali zakliesnení dvaja ľudia. Aj napriek poskytnutej pomoci 61-ročný spolujazdec na mieste nehody svojim zraneniam podľahol. Mladého vodiča sa snažili lekári oživovať, ale bez úspechu. Zomrel necelé dve hodiny po nehode. Okolnosti, miera zavinenia a presná príčina tejto dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania,” poznamenali policajti.

Rodiny dvoch mŕtvych mužov sú zdrvené. Smutné je, že nešťastie sa im poslednú dobu lepilo na päty.