Regióny Nitra Domáce Top

MIMORIADNE PÁTRANIE Oliver ZMIZOL cestou do novej práce! PREHOVORIL jeho brat: ZÁHADNÉ okolnosti, ľudia pomôžte ho NÁJSŤ

Mimoriadna správa. ZDROJ: archív redakcie

CABAJ-ČÁPOR – Záhadné zmiznutie. V stredu sa vybral do novej práce a odvtedy akoby sa po ňom zľahla zem. Olivera B. (50) z Cabaj-Čápora (okres Nitra) hľadá rodina aj polícia. Stále však bez výsledku. O pomoc pri pátraní prosia aj verejnosť.

Aktualizované 29.7 – Pátranie malo tragický koniec. Nezvestný Oliver B. sa našiel, no žiaľ neskoro. Informoval o tom Záchranný systém Slovensko.

 

Nezvestný bol naposledy videný 26. júla okolo 14:41, kedy mal odchádzať z miesta bydliska do nového zamestnania. “Naposledy ho videli, keď nastupoval do autobusu smer Nitra. Išiel na svoju prvú službu v novej práci, aspoň tak vravel mame,” priblížil pre zregionu.sk brat nezvestného Gusto. Rodina zmiznutie nahlásila na políciu.

Približne od 17:00 toho istého dňa má nedostupný telefón. “Policajti povedali, že mobilný signál sa stratil v oblasti Nitry, neviem, či mobilný telefón vypol, alebo čo sa stalo,” dodal brat nezvestného Olivera, ktorý kedysi pracoval ako vysokoškolský učiteľ.

Oliver mal pri sebe finančnú hotovosť a doklady. Avšak lieky na cukrovku pri sebe nemá.

Nezvestný muž nosí nosí bradu a má prešedivelé vlasy. Naposledy mal na sebe oblečené sivé tričko, tmavú bundu a šedozelené dlhé nohavice. Na nohách mal čierne botasky a so sebou čierny ruksak.

Ak uvidíte alebo nájdete hľadanú osobu, ihneď volajte linku polície 158 a následne Záchranný Systém Slovensko – Pátranie po osobách +421 948 11 22 33.