Bratislava Nitra Top

ŠOK v nemocnici! Len 2-ročné dievčatko s neošetrenou ZLOMENINOU poslali domov: Bolo celú noc v BOLESTIACH, kým jej pomohli

Ilustračná foto. Zdroj: Pixabay, úprava regiony.sk

LEVICE –  V posledných dňoch otriasol sociálnymi sieťami prípad mamičky, ktorá sa podelila o svoju nepríjemnú skúsenosť s nemocnicou. Jej dcérka nešťastne spadla z gauča pri hre. U lekára čakala dôkladné vyšetrenie, ale jej dcérka musela byť celú noc v bolestiach.

Skúsenosť matky ľuďmi zamávala. Jej len 2-ročná dcérka skákala na gauči, nešťastnou náhodou spadla a poudierala sa. Matka si myslela, že o nič vážne nejde. Neskôr sa však dievčatko sťažovalo na bolesť, a tak sa rozhodla navštíviť urgent v nemocnici.

Tam im doktor vo štvrtok 22. februára 2024 povedal, že to nič nie je a neposlal ich ani na röntgen. Išli domov. Dcérka sa stále sťažovala na bolesť. Mamička dôverovala úsudku doktora, a tak si išla jej dcérka ľahnúť.

 

Ilustračné foto. Zdroj: TASR / Roman Hanc

Keď sa však dievčatko sťažovalo na bolesť aj po zobudení, matke to nedalo a išli do nemocnice opäť, rovno na röntgen. Po vyšetrení im doktor povedal, že dievčatko má zlomenú kľúčnu kosť. Dostalo bandáž, ktorú bude musieť nosiť minimálne 3 týždne, kým sa jej to zahojí.

Z redakcie Regiony.sk sme kontaktovali aj dotknutú nemocnicu, na odpoveď čakáme.