Krimi Regióny Nitra Nové Zámky Top

FOTO MIMORIADNA TRAGÉDIA Známy slovenský HUDOBNÍK zomrel so svojou MAMOU! Nový ALBUM už nestihol vydať: Z jeho POSLEDNÝCH slov pred SMRŤOU mrazí

Zdroj: FB/Polícia SR, Facebook

ŠURANY – Fatálna zrážka vlaku s autom v Šuranoch o život obrala Michaelu († 54) a jej syna Ondreja († 25). Išlo známeho producenta a DJ, ktorého album bol nominovaný na prestížnu cenu. Osudným sa im stalo zrejme to, že sa ponáhľali domov.

Bola nedeľa večer (7. 1.), keď železnice informovali o zrážke vlaku s osobným vozidlom. Zakrátko prišla smutná správa. Nehoda si vyžiadala dvoch mŕtvych. „Vozidlo z doposiaľ nezistených príčin vošlo na železničné priecestie so zavretými závorami, kde do nich narazil prichádzajúci vlak,“ uviedla polícia, ktorá naďalej vyšetruje okolnosti nehody.

Podľa predbežných zistení vodička nerešpektovala svetelnú signalizáciu ani rampy. Navyše predbiehala aj autá, ktoré už stáli v rade a čakali, kým vlak prejde. Podľa svedkov auto na koľajniciach náhle zastavilo. Akoby sa tam zaseklo. Rušňovodič už nemal šancu mnohotonový kolos včas zabrzdiť. Lokomotíva vrazila do auta a tlačila ho pred sebou asi 300 metrov.

ZDROJ: Polícia SR

Mama milovala život, syn práve chystal nový album

Mama so synom na mieste zraneniam podľahli. Podľa blízkych obaja žili jeden pre druhého a mali ten najkrajší vzťah, aký len mama so svojím dieťaťom môže mať. Podľa informácií Nového času sa v osudný večer mali vracať od priateľa Michaely, domov do Trenčianskeho Jastrabia. Avšak prečo sa tak ponáhľali, nikto netuší. Aj podľa železničiarov je priecestie bezpečné a prichádzajú vlak je vidieť už z veľkej vzdialenosti.

Michala milovala život. „Nemôžem tomu uveriť, ona bola príkladom pozitívneho myslenia, neverím tomu,“ povedala pre denník jej kamarátka. Prečo tak riskovala nechápe, pretože Miška bola známa tým, že veľmi milovala život, starala sa o seba, športovala a udržiavala sa v kondícii.

Bolesť zasiahol aj svet hudby. Ondrej bol totiž známy producent a DJ, ktorého poslucháči poznali pod menom Elýščítat. Jeho doménou bola elektronická hudba. „V roku 2017 mu vyšiel prvý štúdiový album a dokonca bol nominovaný na Radio Head Awards v kategórii Debut roka. Momentálne chystal svoj ďalší album,“ prezradil známy Ondreja.

Z posledných slov mrazí

Z posledného príspevku hudobníka na sociálnej sieti, ktorý pridal v deň svojej smrti, priam mrazí. “Dnes si o 19:00 nalaď Radio_FM. Prehodíme spolu aj pár slov, aj sa niečo dozvieš.” Žiaľ, reláciu si už so svojou mamou vypočuť nestihol. Práve približne o 19. hodine v nedeľu večer totiž došlo k tragickému incidentu.

Zdroj: FB/Elýščítat