Regióny Nitra Komárno Top

FOTO Desivej zrážky: Išlo o nehodu alebo SAMOVRAŽDU? Známa ODHALILA šokujúcu skutočnosť

Nehoda. ZDROJ: FB/Polícia SR - Nitriansky kraj

KOMÁRNO – K hrôzostrašnej tragédii došlo v sobotu 25.2. 2022. Len 18-ročný chlapec z doposiaľ nezistených príčin zišiel z cesty a autom narazil do stromu. Zrážka bola fatálna, mladý vodič nemal šancu prežiť. Mnohých táto desivá tragédia šokovala, nedokázali si vysvetliť, čo sa mohlo stať. Jeden z jeho blízkych načrtol desivú skutočnosť. Išlo o nehodu či samovraždu?

 

K tragickej dopravnej nehode, pri ktorej vyhasol život mladého vodiča, došlo v sobotu 25.2. 2023 okolo siedmej hodiny večer. V osudný deň si 18-ročný vodič Škody 105S sadol za volant a vybral sa cestou, ktorá sa nachádza v blízkosti obce Nesvady v smere na Kolárovo. Žiaľ, bola to jeho posledná cesta v živote.

Auto mladého chlapca našli úplne zdemolované. Informáciu potvrdili aj policajti, “len 18- ročný vodič Škody 105S z doposiaľ nezistených príčin zišiel z cesty do protismeru, kde narazil do stromu. Vodič utrpel zranenia nezlučiteľné so životom. Miera zavinenia, príčina a presné okolnosti tejto tragédie sú predmetom vyšetrovania komárňanskej polície,” poznamenali.

Nehoda. ZDROJ: FB/Polícia SR – Nitriansky kraj

Známa odhalila o tragédii desivú skutočnosť.