Regióny Nitra Top

AKTUÁLNE VÁŽNA NEHODA Auto ZRAZILO človeka! Chodec má byť vážne ZRANENÝ, na mieste zasahuje SANITKA aj POLÍCIA: Doprava je OBMEDZENÁ

Ilustračné foto. Zdroj: regiony.sk

NITRA – Len pred niekoľkými minútami sa v Nitre na Chrenovskej pri OBI stala desivá dopravná nehoda. Smerom na kruhový objazd zrazilo auto človeka. Na mieste zasahujú záchranné zložky.

Aktualizácia: “Dňa 23.02.2024 v čase cca o 18:13 hod. došlo v Nitre na Chrenovskej ulici k zrážke chodca s vozidlom. 45 ročný vodič vozidla Mercedes pravdepodobne nedal prednosť chodkyni, ktorá prechádzala po priechode pre chodcov, a tak došlo k ich zrážke. 85 ročná chodkyňa bola prevezená na ošetrenie do nemocnice. Dychová skúška na alkohol u vodiča ako aj u chodkyne bola s negatívnym výsledkom. Okolnosti, miera zavinenia a presná príčina sú predmetom vyšetrovania polície,” uviedla pre regiony.sk nitrianska krajská policajná hovorkyňa Jana Šinková.

Podľa informácií regiony.sk má byť chodec vo vážnom stave. “Išiel som pár sekúnd po zrážke, auto s chodcom, chodec mal vyzutú topánku, aj mu pomáhal vodič auta vstať, ale nevedel sa postaviť. Hneď mu volali záchranku,” uviedol svedok nehody pre portál.

Chodca už ratujú záchranári. Na mieste je aj polícia. Doprava je obmedzená.