Regióny Nitra Top

ŠOKUJÚCE VIDEO Na mol opitý EXPOSLANEC za volantom ohrozoval ľudí! Neuveriteľné, čo sa stalo potom

Opitý exposlanec ohrozoval svojou jazdou ľudí. ZDROJ: FB/Polícia Nitriansky kraj

NITRA – Všímavý vodič upozornil policajtov na nebezpečnú jazdu vodiča vozidla Mercedes Benz, ktorý v Šali jazdil zo strany na stranu. O udalosti informujú nitrianski policajti na sociálnej sieti.

 

Keďže sa bál, aby sa niekomu niečo nestalo, vodiča zablokoval a komunikoval s ním až do príchodu polície, aby nemohol ujsť. „Otvoril dvere a vtedy som vyskočil von, držal som ho pri dverách. Nahol som sa k nemu a cítil som alkohol,“ povedal odvážny vodič pre noviny.sk.

„Po príchode policajtov bol 70-ročný vodič vyzvaný, aby predložil doklady potrebné na vedenie a prevádzku motorového vozidla. Vodič policajtom predložil občiansky preukaz a vodičský preukaz a ostatné doklady vraj pri sebe nemá,spresňujú policajti.

Vodič spočiatku fúkať odmietal, nakoniec sa ale dychovej skúške podrobil. Nafúkal 1,35 mg/l alkoholu, čo je v prepočte 2,81 promile. Našťastie, svojou bezohľadnou jazdou nespôsobil dopravnú nehodu a ani nikoho nezranil.

„Vo veci bolo začaté trestné stíhanie a súčasne vznesené obvinenie pre prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky,“ dodávajú policajti .

Ako informuje portál noviny.sk, opitým vodičom mal byť známy Šaľan, ktorý bol vyše 24 rokov mestským poslancom a dnes je úspešným podnikateľom.