Regióny Nitra Top

AUTENTICKÉ VIDEO Brutálna nehoda, žena VYLETELA z auta: Je v kritickom stave, má zdevastovanú LEBKU

Brutálna nehoda v obci. ZDROJ: TV JOJ

NOVÝ TEKOV – Včera ráno (5. júna) sa stala v maličkej obci Nový Tekov desivá nehoda. Vodič osobného auta pravdepodobne nezvládol riadenie a dostal šmyk. Následky nehody boli brutálne. Jeho spolujazdkyňa, ktorá nebola počas jazdy pripútaná bezpečnostným pásom, vyletela cez čelné sklo z auta. Podľa informácií zregionu.sk mala úplne zdevastovanú lebku. 

 

V pondelok ráno, 5. júna, sa na ceste v Novom Tekove stala tragická autonehoda. Vodič vyšiel mimo cesty a nabúral do stromov. V aute mal spolujazdkyňu, ktorá nebola nemala bezpečnostný pás a vyletela z auta. Informáciu pre zregionu.sk potvrdila nitrianska krajská policajná hovorkyňa Renáta Čuháková.

„Po predídení iného vozidla pravdepodobne vodič neprispôsobil rýchlosť svojej jazdy najmä svojím schopnostiam, vlastnostiam vozidla a nákladu, poveternostným podmienkam, stavu a povahe vozovky a iným okolnostiam ktoré možno predvídať, v dôsledku čoho prešiel do protismernej časti vozovky, následne na ľavú krajnicu, kde pri jazde po krajnici nedbal na zvýšenú opatrnosť a dostal s vozidlom šmyk,“ opisuje pravdepodobný dôvod hrôzostrašnej nehody hovorkyňa.

Spolujazdkyňa vyletela z auta

Ako ďalej hovorí, vozidlo sa v šmyku stalo neovládateľné a dostalo sa do ľavej priekopy v smere jeho jazdy. „Tam sa niekoľkokrát prevrátilo a narazilo do svahu priekopy ako aj do stromov, v dôsledku čoho došlo k vymršteniu spolujazdkyne  z vozidla, sediacej vpredu vedľa vodiča na vozovku, ktorá ako poškodená utrpela poranenie hlavy a mozgu. Vodič utrpel poranenie hlavy a hrudníka,“ opisuje Čuháková pričom dodáva, že alkohol dychovou skúškou nebol zistený.

Kritický stav spolujazdkyne, ktorá nebola počas nehody pripútaná, nám potvrdili aj leteckí záchranári. „V pondelok  ráno boli privolaní leteckí záchranári do obce Nový Tekov k jednej osobe s vážnym poranením hlavy. Tá bola následne v umelom spánku vrtuľníkom prevezená do nemocnice,“ uviedla hovorkyňa leteckých záchranárov Zuzana Hopjaková.