Regióny Nitra Top

EXKLUZÍVNE! Prehovoril chlapec, ktorého BRUTÁLNE NAPADLI kvôli PUSE. Upadol do BEZVEDOMIA, potom vážna operácia: Čo sa vlastne stalo?

Ilustračná foto. ZDROJ: Unsplash.com/ Thiago Barletta, FB/Polícia SR

NITRA – Brutálny masaker na Zámockej, ku ktorému došlo 12.10. 2022, spustil sériu nenávistných prejavov voči LGBTI komunite. Pár dní po tejto hrôzostrašne vražde začala polícia vyšetrovať prípady, kedy malo dôjsť k napadnutiu, a to len kvôli domnelej sexuálnej orientácii. Minulý týždeň v piatok došlo v Nitre k ďalšiemu incidentu. Podľa našich informácií, tam brutálne kopli chlapca len preto, že si dal bozk so svojím priateľom. Mladík upadol do bezvedomia a museli ho okamžite odviezť do nemocnice. 

 

Brutálny masaker, ktorý sa stal 12.10. 2022, je tým najohavnejším nenávistným činom, aký na Slovensku nemá obdobu. Juraj Krajčík vzal v osudný deň do ruky zbraň a chladnokrvne zastrelil dvoch nevinných chlapcov, ktorí sa v osudný deň nachádzali pred barom Tepláreň na Zámockej ulici v Bratislave. Polícia vraha vypátrala až na druhý deň, našli ho mŕtveho.

Krutá a nemilosrdná vražda spustila sériu nenávistných prejavov voči LGBTI komunite. Polícia informovala verejnosť o niekoľkých incidentoch. “Národná kriminálna agentúra prevzala prípad podozrenia zo spáchania trestného činu výtržníctva spáchaného z osobitného motívu, ktorého sa mal dopustiť neznámy páchateľ tým, že sa dopustil hrubej neslušnosti a následne fyzicky napadol inú osobu pre jej domnelú sexuálnu orientáciu. K incidentu došlo v Bratislave na Obchodnej ulici, kde bola podozrivá osoba zadržaná privolanou hliadkou PZ,” informovali policajti.

K omnoho brutálnejšiemu činu došlo minulý piatok v Nitre. Chlapca tam dokopali na zemi, a to len kvôli jeho sexuálnej orientácii.