Regióny Nitra Top

SMUTNÁ SPRÁVA Po boji s ťažkou chorobou zomrel úradujúci obľúbený STAROSTA! Bol veľkou osobnosťou, smútia občania

Ilustračné foto. ZDROJ: archív zoznam.sk

NÁNA – Smutná správa zasiahla obyvateľov obce Nána v okrese Nové Zámky. Na svoj posledný odpočinok sa navždy pobral úradujúci starosta Dezider Molnár. Dojemné slová na rozlúčku mu zanechali mnohí.

O odchode na večnosť starostu Dezidera Molnára informoval na sociálnych sieťach jeho priateľ Peter. “Drahý priateľu, odpočívaj v pokoji. Bol si skvelý aj kolega, aj priateľ, aj človek. Je mi to ľúto. Úprimnú sústrasť rodine,” píše so smútkom.

Jeho odchod nesmierne zarmútil mnohých. “Bol to skvelý kolega s dobrým humorom a pevným postojom. Milovala som prácu s ním. Nech odpočíva v pokoji,” uviedla so smútkom v srdci Szabi.

Zdroj: Facebook

Obľúbený starosta odišiel po boji s ťažkou chorobou a pre mnohých bol osobnosťou, na ktorú dlho nezabudnú. “Drahý kamarát, priateľ, pán starosta. Bol si pre mňa veľkou osobnosťou, ktorá bojovala spolu so svojou pani manželkou do posledného dychu asi s tou najťažšou chorobou, ktorá existuje. Nikdy na Teba nezabudnem a som hrdý, že som Ťa poznal. Dohliadaj Nánás tam z hora,” napísal bolestne Roman.