Regióny Nitra PR článok

Pracovné ponuky pre všetkých: Vyberte si z voľných pozícii v Nitrianskom kraji

Ilustračná foto. Zdroj: TASR / Radovan Stoklasa

Hľadáte si nové zamestnanie v Nitrianskom kraji? V tom prípade ste na správnom mieste. Portál Kariéra.sk pre vás vybral pracovné ponuky z Nitrianskeho kraja, ktoré by vás mohli zaujať. K príslušným platom vám zamestnávatelia ponúknu aj zaujímavé benefity a ďalšie výhody. Pripravte si životopis a pozrite sa, aké pozície sú momentálne voľné.

Miesto výkonu práce: Nitra 

Plat: 1185 EUR

Najdôležitejším aspektom práce osobného operátora je starostlivosť o biznis zákazníka, ktorá je úzko prepojená s aktívnym predajom produktov a služieb. Spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradá. Snažíme sa riešiť všetky prichádzajúce požiadavky a taktiež zákazníka zoznamujeme s novými službami a produktami, vďaka ktorým šetrí svoj čas a peniaze. Všetky benefity nájdete na Kariéra.sk. 

Miesto výkonu práce: Zlaté Moravce 

Plat: 2500 – 3000 EUR 

Na tejto pozícii budete mať neobmedzené možnosti nastaviť a riadiť systém riadenia kvality v úspešnej spoločnosti ako Manažér kvality. Vašou hlavnou úlohou bude riadenie tímu oddelenia kvality a zabezpečenie spolupráce a komunikácie s ostatnými oddeleniami tak, aby sa dosiahli definované ciele kvality. Hodíte sa na túto pozíciu? Reagujte na túto ponuku na Kariéra.sk. 

Miesto výkonu práce: Nitra 

Plat: 1180 EUR 

Na tejto pozícii vás čaká obsluha výrobnej linky, kontrola činností výrobnej linky a strojov, kontrola kvality vyrobených výrobkov, priebežné čistenie linky a dodržiavanie bezpečnostných pokynov. Výhodou sú zaujímavé príplatky a bonusy. Viac sa o tejto ponuke dočítate na Kairéra.sk. 

Miesto výkonu práce: Nitriansky kraj 

Plat: 1500 EUR

Vašou úlohou bude – obsluhovanie vysokozdvižných, paletových, vychystávacích a systémových vozíkov a retrakov, vykladanie a nakladanie paliet s tovarom z/na korbu vozidiel, vyskladňovanie a naskladňovanie tovaru v rámci skladu (interná logistika) a dodržiavanie layoutu skladovania. Zvládnete to ľavou-zadnou? Zašlite svoj životopis na Kariéra.sk. 

Miesto výkonu práce: Nitriansky kraj 

Plat: 10,00 EUR/hod. 

Brigáda na víkendy: práca pri bufetových stoloch, príprava obedového menu: zabehnutý systém, vynikajúco vybavená kuchyňa. Hľadajú sa pomocní pracovníci, umývači sú k dispozícii. Ponuka je len pre kuchára s praxou v samostatnej príprave jedál. Pracuje sa v piatok od 16.00, v sobotu celý deň, ostatné dni poobede od 16.00 – 20.00 dohodou. Viac informácií nájdete na Kariéra.sk. 

Miesto výkonu práce: Komárno 

Plat: 800 – 1800 EUR

Hľadá sa šikovný kolega ktorého pracovnou náplňou bude administratívna činnosť, vedenie portfólia našich klientov, komunikácia s obchodnými partnermi, príprava porád pre riaditeľa, zakladanie zložiek pre klientov, vybavovanie marketingových záležitostí a vyhľadávanie nových zákazníkov. Zaujala vás táto ponuka? Všetky podrobnosti nájdete na Kariéra.sk. 

Nevybrali ste si z týchto ponúk? Nezúfajte. Na Kariéra.sk si môžete vybrať zo stoviek voľných pracovných miest, stačí zadať odvetvie a lokalitu, v ktorej si hľadáte prácu. Taktiež sa môžete pridať do Facebookovej skupiny Práca a brigády – Slovensko a zahraničie / KARIERA.SK, vďaka ktorej pravidelne dostanete informácie o voľných pracovných pozíciách.