Regióny Nitra Top

OBROVSKÉ NEŠŤASTIE Maroš sa už pacientom nevráti! Zábava KAMARÁTOV sa náhle zmenila na krutú TRAGÉDIU: Mrazivé DETAILY

Zdroj: FB/Polícia SR - Nitriansky kraj, Facebook,

KOMÁRNO – ​Jazda na požičanej motorke skončila tragicky. 32-ročný Maroš narazil do kovových stĺpov pri ceste, ku ktorým sa priväzujú lode. Žiaľ, zraneniam na mieste podľahol.

Nehoda s tragickým koncom sa stala v stredu 19. júna vo večerných hodinách, na Malodunajskom nábreží v Komárne. “32-ročný vodič motocykla Kawasaki pravdepodobne nezvládol riadenie a narazil do kovových stĺpov pri ceste. Napriek snahe záchranných zložiek vodič dopravnej nehody podľahol zraneniam,” uviedla nitrianska krajská polícia.

Chcel si dať iba jeden okruh okolo domu

Polícia presne príčiny nehody vyšetruje. Podľa TV JOJ Maroš si údajne od kamaráta požičal motorku. Nebolo to po prvýkrát, vždy ju v poriadku vrátil. Aj tentokrát si chcel dať len jeden okruh na Alžbetinom ostrove, kde býval. Žiaľ, v osudný večer však jazdu na úzkej ceste nezvládol. Vrazil do stĺpa a s motorkou skončil v živom plote.

ZDROJ: FB/Motorkári/Motorkárky SVK

Na pomoc mu priletel aj záchranný vrtuľník, ale svoj boj o život prehral. “Na mieste udalosti sa nachádzala záchranná zdravotná služba, ktorá resuscitovala osobu. Tá nejavila známky života, stratila množstvo krvi,” priblížil veliteľ zásahu HaZZ Komárno Atiila Stefankovics.

ZDROJ: Zelená vlna

Pracoval v zdravotníctve, chystali grilovačku

Maroš, ktorý pracoval v zdravotníctve, bude nesmierne chýbať mnohým. “Bol to môj spolužiak, neverím. Bol veľmi dobrý. Fakt ma to mrzí, budeš mi chýbať Maroš” uviedla jeho bývala spolužiačka so smútkom v srdci. Kamaráti večer plánovali grilovačku, žiaľ, tú si už neužili.

Niektorí sa domnievajú, že svoju úlohu mohla zohrať aj rýchlosť. “Tá značka, čo je na ostrove, je obytná zóna a tam je rýchlosť obmedzená na 20 km/h, ale nikto ju nedodržuje,” uviedol svoj názor Vojtech.

Zdroj: FB/Polícia SR – Nitriansky kraj