Regióny Nitra

NEZVESTNÁ SEDEM ROKOV! Záhadné zmiznutie Ľudmily v nočnej Nitre

NITRA – Polícia žiada o pomoc. Už neuveriteľných sedem rokov pátrajú po dnes už 28-ročnej mladej žene, Ľudmile Klementovej. V čase, keď záhadne zmizla v uliciach nočnej Nitry, mala 21 rokov a bola študentkou tamojšej univerzity. 

 

Policajti, ktorí po nezvestnej mladej žene pátrajú, ďakuje za každé zdieľanie, aj napríklad do facebookových skupín Slovákov žijúcich v zahraničí. “Ak máte akúkoľvek informáciu k Ľudmile, volajte 158, choďte na políciu, alebo nám napíšte súkromnú správu,” žiadajú. “Od 24. októbra 2014 je nezvestná Ľudmila Klementová, vtedy 21-ročná študentka na nitrianskej vysokej škole. Okolo polnoci odišla z nočného klubu na Kmeťkovej ulici v Nitre a nikomu z blízkych sa odvtedy neozvala,” konštatujú.

Nezvestná Ľudmila, ktorá rodine chýba už sedem rokov. Zdroj: FB

Muži zákona od oznámenia jej nezvestnosti vykonala viaceré pátracie akcie za účasti psovodov, hasičov, letky Ministerstva vnútra SR avšak bez požadovaného výsledku. “O pomoc sme požiadali aj Interpol, odkiaľ taktiež neprichádza správa o jej vypátraní,” nevzdávajú sa sa nitrianski policajní pátrači. Ako dopĺňajú, nádej zomiera posledná, takže pokiaľ máte informácie o nezvestnej Ľudmile Klementovej z Dobšinej, môžete sa ozvať na policajnom čísle 158, prípadne priamo na ktoromkoľvek oddelení polície. Možné je aj  anonymné oznámenie do súkromnej správy na FB stránke Polícia SR – Nitriansky kraj.