Regióny Nitra

Muž si chcel zavolať: Policajti ho mali BUTÁLNE napadnúť! Čo sa vlastne stalo? DESIVÉ DETAILY

Ilustračné foto. Zdroj. FB/Polícia SR-Banskobystrický kraj

NITRA – Požiadal o pomoc policajtov no skončil v putách a k tomu so zlomenými rebrami. Takto mal dopadnúť 30-ročný Jakub, ktorého vraj brutálne dobili policajti priamo v cele.

 

Zlomené rebrá a hematómy po celom tele. Takto brutálne vraj dopadol 30-ročný Jakub po tom, čo ho policajti odviezli na policajnú stanicu. V cele ho mali hodiť na zem a kopať do celého tela. A to všetko len pre to, že si od nich chcel požičať mobilný telefón.

Jakub bol v centre mesta , keď stratil mobilný telefón. Potreboval zavolať mame, tak požiadal okoloidúcich policajtov o pomoc. “Povedal som polícii, že potrebujem zatelefonovať na jedno číslo, lebo som stratil telefón, policajt mi povedal, kde by som zobral na taký telefón,” uviedol pre noviny.sk údajne napadnutý Jakub.

Podľa jeho slov, mu policajti tiež povedali, že oni služobný telefón nemajú, a tak mu pomôcť nevedia. “Už jak odchádzali, ja som mu klopol na to pomáhať a chrániť, on vtedy zastavil, že som mu poškodil auto,” dodal Jakub.

Hneď na to muža spútali a odviezli na policajnú stanicu. V cele ho potom mali napadnúť. “Natiahol si gumové rukavice a najprv mi dal dve facky a ja som sa mu zasmial, že pomáhať a chrániť. Asi mal ešte väčšie nervy a hodil ma na zem a kopal ma,” opísal situáciu.

Muž na policajnej stanici strávil niekoľko hodín, musel zaplatiť aj pokutu a potom ho policajti prepustili. “Že ma nemôže pustiť bez pokuty, že aspoň 10 eur musím zaplatiť,” vysvetlil Jakub. Potom, ako prišiel Jakub domov, mal také bolesti, že mama zavolala záchranku, v nemocnici strávil dva dni. “Dôjde ráno s plačom dobitý, výsledok toho všetkého, má zlomeniny rebier, hematómy,” konkretizovala mama Jakuba.