Regióny Nitra Nové Zámky Top

FOTO TRAGICKÝ záver PÁTRANIA po Ondrejovi: Hľadal ho aj STAROSTA! Našli ho už MŔTVEHO

Ilustračná foto. Zdroj: Facebook

KAMENICA NAD HRONOM – Ondrej sa v sobotu vo večerných hodinách vybral do Štúrova užiť si trochu večernej zábavy. Nikto vtedy ani len netušil, že to bude jeho posledná cesta. Hľadala ho polícia, dobrovoľníci a aj Občianska stráž SR. Do pátrania vyzýval aj starosta obce. Muža sa však podarilo nájsť, žiaľ, už neskoro.

Polícia v Novým Zámkoch len nedávno vyhlásila pátranie po nezvestnom Ondrejovi, ktorého jeho rodina a priatelia nevideli od soboty 27. mája 2023. Len 39 ročný mladý muž z obce Kamenice nad Hronom sa vybral v daný deň na večernú zábavu do Štúrova. Z podniku mal odísť okolo 02:00 v nedeľu 28. mája 2023 a odvtedy o ňom nemal nikto žiadne informácie.

Polícia v Nitrianskom kraji so žiadosťou o pomocou zverejnila jeho detailný opis: „Nezvestný je asi 180 cm vysoký, štíhlej postavy. Má zelenosivé oči, hnedé krátke vlasy, čierne fúzy a asi 15 cm dlhú bradu. Naposledy mal oblečené čierne nohavice, čiernu mikinu s kapucňou a obuté mal čiernohnedé topánky.“

Pátranie po ňom vyhlásil aj starosta

Starosta obce Kamenica nad Hronom vyhlásil po Ondrejovi Cs. takmer okamžite pátranie. Fyzického pátrania sa zúčastnila aj Občianska stráž Slovenskej republiky.

Napriek tomu, že po Ondrejovi pátralo niekoľko desiatok ľudí ani druhá pátracia akcia nepriniesla úspech. Jeho priatelia to však nevzdávali a po mužovi pátrali aj naďalej. Na sociálnych sieťach zverejnili poďakovanie s prosbou o ďalšiu pomoc: „Ahojte! Chcem sa Vám všetkým poďakovať, ktorí ste sa priamo či nepriamo podieľali pri pátraní. Žiaľ sme ho nenašli, a preto zajtra pokračujeme v jeho hľadaní. Ak by ste mali o Ondrejovi akúkoľvek informáciu od soboty po polnoci prosím ozvite sa!“

Polícia v Nitrianskom kraji napokon informovala, že Ondreja sa podarilo nájsť v piatok 02. júna 2023, ale už žiaľ bez známok života.