DESAŤ ROKOV SLUŽBY! Čo bude s Emily teraz, keď ju POSLALI do dôchodku?

NITRA – Verne slúžila dlhých desať rokov! Spolu so svojím parťákom  a pánom bola od svojho detstva, teda keď bola maličké šteniatko. Jej prácou bolo vyhľadávanie drog a tú vykonávala s obrovským nasadením. Teraz sa chystá do zaslúženého dôchodku. 

Emily, alebo “Ejmy” ako ju jej pán, psovod Jožko volá po 10 rokoch policajnej služby, odchádza do zaslúženého psieho dôchodku. „S Jožkom boli parťákmi po celý čas jej služby, mal ju od malinkého šteniatka,“ píše nitrianska polícia na sociálnej sieti. Ejmyne zameranie bolo vyhľadávanie drog a má za sebou nespočetné množstvo úspešných akcií. „Svoju prácu po celý čas vykonávala profesionálne a s vysokým nasadením,“ chvália budúcu dôchodkyňu.

Ejmy odslúžila celých 10 rokov v službe, odchádza do zaslúženého dôchodku.
Zdroj: fb/pznr

„Svojmu pánovi prirodzene prirástla k srdcu, preto svoj psí dôchodok strávi u Jožka doma, veď za tie roky sa stala plnohodnotným členom rodiny,“ prezradila s tým, že v službe ju vystriedala Zara. „Ejmy, ďakujeme za stopercentnú službu, ktorú si vždy vo výkone odvádzala a prajeme ti pokojný dôchodok v kruhu Jožkovej rodiny,“ prajú všetci príslušníci nitrianskej polície.

Viac o téme: dôchodok, Ejmy, Jožko, polícia, psovod, služba

Súvisiace články