Krimi Regióny Nitra Top

BRUTÁLNY ÚTOK Vychovávateľku ŠKRTILI tričkom! Za DESIVÝM prípadom stojí len 17-ročné dievča: Jej REAKCIA šokuje

V polepšovni skoro zaškrtili vychovávateľku. Ilustračné foto. ZDROJ: Pexels

ZLATÉ MORAVCE – V Reedukačnom centre v Zlatých Moravciach sa mala skupinka dievčat pokúsiť zaškrtiť tričkom vychovávateľku v nočnej službe. Iniciátorka brutálneho útoku, ktorá má len 17 rokov, vraj nevyjadrila žiadnu ľútosť. 

Ako informuje portál Pluska, štyri zverenkyne vo veku od 14 do 17 rokov mali v nočných hodinách fyzicky napadnúť pracovníčku centra. V poslednej chvíli ju, našťastie, zachránila jej kolegyňa.

“Po odchode denných vychovávateľov, v čase do polnoci, sa dievčatá dohodli a napadli nočnú vychovávateľku. Zachránila ju pracovníčka z ďalšieho poschodia, ktorá počula zvláštne zvuky. Hneď tam išla a dievčatá sa rozpŕchli,” povedal pre portál zdroj blízky centru. Dievčatá sa vychovávateľku pokúsili zaškrtiť, okolo krku mala totiž obmotané tričko. Iniciovať útok mala najstaršia, len 17-ročná, dievčina. Na miesto hneď zavolali policajnú hliadku a záchranku.

Napadnutá vychovávateľka mala na tvári podliatiny a modriny a musela ísť na ošetrenie.
Od tohto útoku je práce neschopná. “Napadli ju na chodbe. Na tomto poschodí boli ostatné dievčatá za zatvorenými dverami, ani nosy nevystrčili. Síce útočníčky nemali podporu, ale ani odpor tých ostatných. Išlo akoby o takú tichú dohodu,” vyjadril sa zdroj.

17-ročné dievča údajne povedalo, že ju mrzí len to, že sa jej to nepodarilo dokonať. Prípadom sa zaoberá generálna prokuratúra.