Regióny Nitra Top

AKTUÁLNE FOTO Vážna NEHODA motorkára: Zasahuje VRTUĽNÍK! Len večer ZOMREL mladík na skútri

Ilustračné foto: ZDROJ: archív zoznam.sk
Ilustračné foto: ZDROJ: archív zoznam.sk

NITRA – Dnes predpoludním došlo k vážnej dopravnej nehode. Na ceste pri Zlatých Moravciach v križovatke na Čierne Kľačany sa zrazilo auto s motorkou. Na mieste zasahujú všetky záchranné zložky. Na pomoc boli privolaní aj leteckí záchranári. Informuje o tom Zelená vlna a okoloidúci vodiči. Ďalšia nehoda motocyklistu sa stala včera večer, žiaľ, vyžiadala si život len 25-ročného muža.

Aktualizované 19:00 – Podľa informácií TV JOJ 67-ročný vodič na križovatke na vjazde do Zlatých Moraviec nedal prednosť v jazde a skrížil cestu motocyklu. Motorku riadil 59-ročný vodič a viezol aj o rok mladšiu manželku. Po silnom náraze auto vletelo do priekopy, vodič v ňom zostal zakliesnený. Najťažšie sa zranila spolujazdkyňa z motorky, záchranári ju na mieste museli oživovať. Vrtuľníkom ju previezli do nemocnice.

Zdroj: Dopravný servis- Zlaté Moravce a okolie
Zdroj: FB/Dopravný servis-Zlaté Moravce a okolie

Zdroj: FB/Dopravný servis-Nitra a okolie
Zdroj: FB/Dopravný servis-Nitra a okolie

Mladík zomrel na skútri

V uplynulých dňoch sme zaznamenali viacero tragických nehôd motocyklistov. Naposledy len včera vo večerných hodinách v obci Ďurčiná. „25-ročný vodič viedol skúter bez predpísanej ochrannej prilby. Z doposiaľ presne nezistených príčin zachytil predným kolesom obrubník, pričom došlo k jeho pádu. Mladý muž utrpel zranenia hlavy, ktorým v nemocnici žiaľ podľahol,“ informujú žilinskí policajti na sociálnej sieti. Mladý muž utrpel zranenia hlavy, ktorým v nemocnici žiaľ podľahol. Ďalšie okolnosti a príčiny tragickej nehody sú predmetom vyšetrovania.

Zdroj: Polícia SRZdroj: FB/Polícia SR – Žilinský kraj


AKTUÁLNE VLAK zrazil a ZABIL človeka! Dopravu museli PRERUŠIŤ, vlaky MEŠKAJÚ